КАРТИНИ ОРЕСТА МАНЮКА У КИЄВІ

Картини Ореста Манюка вдруге експонуються в Національному музеї Тараса Шевченка

11 вересня 2012 р. в Національному музеї Тараса Шевченка відкривається виставка відомого львівського художника Ореста Манюка.

У головному музеї країни Орест Манюк виставляється уже вдруге. Повторювати робіт із минулої експозиції він не захотів, тому цього разу привіз львівські краєвиди, замки Західної України та карпатські пейзажі. Усі роботи створені на трьох цьогорічних пленерах.

Ореста Манюка легко можна впізнати за його пейзажами. В його роботах відчуваються емоції від Карпат, куди він їздить уже понад 40 років. Чимало пейзажів створено, зокрема, у селі Яблуниці Івано-Франківської області.

Сам художник говорить про свій творчий доробок: «На моїх картинах найчастіше відтворені замки і церкви Львівщини. Я люблю свій Львів і ніколи не стомлююся його писати. Кожен будинок, кожна вулиця старого міста -ціла історія, яку хочеться розповісти…»

Орест Манюк народився 16 червня 1956 року у місті Львові. У 1983 році закінчив відділ художньої кераміки ЛДІПДМ (нині ЛНАМ).

Вчителі з фаху — Е.Мисько, М.Ткаченко, О.Дуфанець, І.Ярема, М.Малавський.

Працює в жанрі станкового олійного малярства.

Член НСХУ з 2008 року, а з 1995 року член спілки рекламістів України.

Співзасновник мистецького обєднання «Вориння».

Учасник 75 всеукраїнських та міжнародних виставок, симпозиумів та пленерів образотворчого мистецтва.

Автор 14 персональних виставок в Україні, Європі та США. Твори зберігаються в музейних та приватних колекціях 35 країн світу.

Читайте также  Онлайн туризм, как он есть.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *