Визначено 50 кращих фоторобіт про туристичну Україну

Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів, Спілки журналістів України, авакомпаниї «Міжнародні Авіалінії України», страхової компанії «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», асистуючої компанії «AP Companies” провела Третій Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Україна туристична».  

Метою фотоконкурсу є пропагування серед громадян України та іноземних гостей нових можливостей відпочинку в Україні та формування серед них іміджу України як привабливого місця відпочинку. Фотоконкурс «Україна туристична» є щорічним загальнонаціональним конкурсом туристичної фотографії, у якому представлені кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави.

«Ми впевнені, що цей проект принесе свій внесок у підвищення туристичної привабливості України як для українських, так і закордонних туристів», — зазначила Голова Державного агентства з туризму і курортів Олена Шаповалова. 

За словами голови Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» Ігоря Слісаренка, всеукраїнський конкурс туристичної фотографії має об‘єднати як професійних фотомитців з усіх регіонів України, так і аматорів, аби створити загальноукраїнський контекст туристичної фотографії. 

Свої роботи на конкурс надіслали 39 фотографів з усієї України, понад 300 фоторобіт було представлено на розсуд журі. У результаті відбору переможцями став 21 фотограф.

Результатом цьогорічного конкурсу туристичної фотографії стала підсумкова виставка 50 кращих фоторобіт «Україна туристична», відкриття якої відбулося 26 вересня в Будинку художника.( м. Київ,в ул.Артема1/5) Виставка триватиме до 8 жовтня 2012 року.   

Найкращі фотороботи, які стануть переможцями фотоконкурсу, будуть представлені на фотовиставках в українських культурних центрах та Посольствах за кордоном, а також під час міжнародних туристичних форумів у Києві.    

Партнерами Третього Всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії стали:

авакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»;

страхова компанія «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»

Читайте также  Как дешево звонить из-за границы - актуально на майские

асистуюча компанія «AP Companies”,

оператор вигідного роумінгу “EUREKA”

туристична фірма «Терра інкогніта», 

видавництво «Балтія-друк 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *