ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТУРИСТИЧНОЇ ФОТОГРАФІЇ


Розпочався III Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії

(кращі 50 робіт будуть представлені 27 вересня під час святкування Всесвітнього Дня туризму)

Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів та Спілки журналістів України розпочала III Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Україна туристична».

Метою фотоконкурсу є пропагування серед громадян України та іноземних гостей нових можливостей відпочинку в Україні та підтримка іміджу України як привабливого місця відпочинку.

Фотоконкурс «Україна туристична» є щорічним загальнонаціональним конкурсом туристичної фотографії, у якому представлені кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави.

За словами голови Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» Ігоря Слісаренка, Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії має об’єднати фотомитців з усіх регіонів України аби створити загальноукраїнський контекст туристичної фотографії. Так, минулого року учасниками конкурсу стали 44 фотографи з усієї України, які представили на розгляд журі понад 600 фоторобіт.

До участі у фотоконкурсі запрошені як професійні фотохудожники, фотографи — штатні співробітники засобів масової інформації, так і фотографи-аматори. Кожен бажаючий може подати на конкурс до 10 власних фотографій, зроблених протягом останніх двох років.

Результатом цьогорічного конкурсу туристичної фотографії стане підсумкова виставка 50 кращих фоторобіт «Україна туристична», відкриття якої відбудеться 27 вересня під час святкування Всесвітнього дня туризму.

Найкращі фотороботи, які стануть переможцями фотоконкурсу, будуть представлені на фотовиставках в українських культурних центрах та Посольствах України, а також під час міжнародних туристичних форумів у Києві.

Партнерами III Всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії стали: авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», туристична фірма «Терра інкогніта», видавництво «Балтія-друк», оператор вигідного роумінгу «EUREKA».

З питань участі у фотоконкурсі звертайтесь за тел.: 521-66-90 , 067-905- 25- 74, 067-463-68-90

Читайте также  JOINUP ОТКРЫВАЕТ ДВЕРИ ЛЕТНЕГО СЕЗОНА

Для участі у фотоконкурсі потрібно надіслати до 10 кращих фото (назва фото та назва місцевості, де було зроблено фото), відзнятих за останні 2 роки, з розширенням не менше 300 dpi на e-mail: zelenkoelena@ukr.net

Інформація про умови участі у фотоконкурсі є на сайті Асоціації журналістів: www.turpressa.com.ua, а також на офіційному сайті Державного агентства України з туризму та курортів: www.tourism.gov.ua.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *