Херсонщина провела Другий Міжнародний Форум екологічного туризму

Другий міжнародний туристичний форум «Розвиток екологічного туризму в країнах Чорноморського бассейну» відбувся у Херсоні. 

Цього року у рамках Форуму, який проходив у обласному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша, відбулися контрактна біржа для туристичних фірм та операторів, а також презентація інвестиційних проектів у галузі туризму та рекреації. Для участі у Форумі приїхали представники туристичної та санаторно-курортної сфери регіону, керівники Міністерства соціальної політики України та Державного агентства України з туризму і курортів. На Форумі були помічені керівники управлінь туризму кількох областей, а також особисто міністр курортів і туризму Олександр Лієв.   

Відкрив форум голова Херсонської обласної адміністрації Микола Костяк, який відзначив, що одним з головних пріоритетів для економічного розвитку регіону є розвиток туризму. «Ми маємо усі можливості, аби Херсонщина стала одним з головних туристичних центрів країни – два моря (Чорне та Азовське), два всесвітньовідомих біосферних заповідники (Асканія-Нова та Чорноморський), єдина у Європі пустеля, а ще унікальна Арабатська стрілка – все це робить наш регіон привабливим для туристів та для інвестицій у туризм», — зазначив Микола Костяк.

Учасниками форуму стали дипломатичні представники 9 країн, для яких було влаштовано окремий інформаційний тур по Херсонщині. Зокрема, дипломатам показли біосферний заповідник «Асканія-Нова» та новий кінний клуб «Гран-Прі».  

Також під час Форуму відбулися два рекламно-інформаційні тури: «На сонячних хвилях Херсонщини», під час якого були показані кращі санаторні та курортні заклади регіону, а також «Зелені лабіринти Херсонщини», який познайомив гостей та учасників Форуму із можливостями сільського туризму регіону. Учасники обох турів зустрілися біля м. Гола Пристань, де знаходиться унікальний комплекс екотуризму «Зелені хутори Таврії».   

  

Читайте также  Львов и Даниил Керимов (Медведев) - испорченные выходные!!!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *