ЯРМАРОК НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

У Національному музеї народної архітектури та побуту України, який знаходиться в селі Пирогів склалася давня традиція проводити народні свята, дні ремесел, ярмарки.

5-6 травня 2012 року на Співочому полі музею проводиться весняний ярмарок традиційних ремесел та народного мистецтва, на який запрошуються кращі майстри з усієї України.

Серед мальовничих пагорбів природному середовищі, в оточенні історичних пам’яток народної архітектури  відвідувачі познайомляться з виробами гончарів із Опішні, Василькова, Косова, Волині, Криму; ткаль та вишивальниць з Решетилівки, Богуслава; різьбярів з Чернігівщині, Івано-Франківщини, Кіровоградщини. Майстри, які плетуть із лози, соломи, кореня сосни, рогозу привезуть свої вироби з Київщини і Закарпаття.

Народні умільці представлять свої вироби для продажу та покажуть майстер – класи з їх виготовлення.

Для  гостей ярмарку виступлять: ансамбль циганської пісні, фольклорний   ансамбль села  Іванів Калинівського району на Вінничини, гурт «Берегиня» з м. Кролевця, гурт «Калина» з  м. Прилуки та ін. Дизайнерські агентства покажуть свої колекції етномоди — 2012. Традиційний весняний ярмарок є одним із найулюбленіших свят киян та гостей міста.

Читайте также  СПЕШИТЕ ЕХАТЬ – ОДЕССА-МАМА ЖДЕТ!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *