Зелені свята. Трійця

 

22-23 червня у Національному музеї народної архітектури та побуту України на експозиції „Наддніпрянщина та Південь України” відбудеться захід „Зелені свята. Трійця”.

 

22 червня свято розпочнеться о 16.00. і проходитиме на трьох майданчиках одночасно.

 

Біля музейних садиб будуть відтворені обряди «Водіння Куста» (фольклорний гурт «Джерельце», м. Житомир) та «Водіння тополі» (фольклорний гурт «Зорецвіт», м. Одеса).

 

На Співочому полі музею відбудеться виготовлення та встановлення головного атрибута свята „Вихи”, у якому ми запрошуємо взяти участь і наших відвідувачів.

 

На сценічному майданчику та біля встановленої „Вихи” виступлять фольклорні колективи з Київщини, Черкащини, Чернігівщини. Для відвідувачів музею буде проведено конкурс „Що я знаю про Трійцю”.

 

Завершиться перший день свята  побутовими танцями разом з танцювальним етнографічним гуртом музею „Дам лиха закаблукам”.

 

23 червня о 10.00. у Михайлівській церкві розпочнеться святкова літургія на честь Святої Трійці. Після того відбудеться хресний хід до церкви Св. Параскеви та освячення зілля.

 

О 16.00. розпочнеться народна обрядова частина свята.

 

Біля музейних садиб будуть відтворені обряди «Водіння куста» (фольклорний гурт «Джерельце», м. Житомир) та «Водіння тополі» (фольклорний гурт «Зорецвіт», м. Одеса).

 

На сценічному майданчику та біля “Вихи” виступлять фольклорні колективи. Для відвідувачів музею буде проведено конкурс „Що я знаю про Трійцю”.

 

О 18.00. відбудеться обряд „Розвивання Вихи”, у якому ми запрошуємо взяти участь наших відвідувачів.

 

 

 

 

 

 

 

Читайте также  Отзыв Крым транс тур кидает людей на деньги

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *