ЖНИВА 2013 – Домоткань

 

Самопрядка, мотовило, ціп і жорна – незрозумілі для Тебе слова?! Тоді Ти маєш унікальну нагоду не лише дізнатися їхнє значення, але і навчитися користуватися цими необхідними колись у побуті кожного українця речами! 

 

Традиційно 2-4 серпня у Національному музеї народної архітектури та побуту у с. Пирогів (Київ) відбувається 

 

IV міжнародний етнографічний фестиваль  ЖНИВА 2013 – Домоткань

 

 

Крім традиційних для фестивалю справжніх ЖНИВ з усіма необхідними жнивними обрядами і піснями, Ти зможеш осягнути магію народження тканини «ДОМОТКАНІ». Тобі допоможуть в цьому справжні носії традиції – бабусі з усієї України та заслужені майстри. Ти зможеш напрясти льняних та шерстяних ниток, виткати полотно, вибілити його, пофарбувати натуральними фарбниками або ж нанести малюнок масляними фарбами за допомогою старовинної техніки – «вибійки», навчитися правильно кроїти українські сорочки та вишивати їх.

 

Кількість майстер-класів з народних ремесел просто зашкалює, музична програма приємно вразить якісними українськими та закордонними гуртами-реконструкторами, небаченою кількістю АВТЕНТИЧНИХ фольклорних гуртів, професійними майстер-класами традиційних українських, польських, білоруських та європейських танців!

 

У затишному дитячому кутку гарно буде і відпочивати, і навчатися, і гратися!

 

У церкві Святої Параскеви в чарівній акустиці Ти зможеш насолодитися витонченими гармоніями і звуками струн наших славних кобзарів та лірників, а також осягнути глибокі змісти українських псальмів та кантів.

 

Тебе різносторонньо розвинуть науковці зі своєю коЛекцією мудрості, а також перегляд етнографічних українських та закордонних фільмів у компанії прогресивної етнолюбної молоді! А неділю Ти нарешті побачиш звідки «ростуть ноги» сучасної етно-моди: тільки на фестивалі ЖНИВА – Ethno Fashion Evolution – показ вбрання 19-21 століть!

 

На пам’ять про фестиваль ЖНИВА не забудь придбати яскравий і неповторний виріб народного майстра на нашому ярмарку!

Читайте также  С НОВЫМ ГОДОМ, С НОВЫМ СОЛНЦЕМ!

 

Чекаємо Тебе з друзями, з сім’єю, з родиною!!!

 

Вдягай традиційне, слухай автентичне, будь особливим!

 

Тільки справжнє!

 

Детальну програму Четвертого Міжнародного Етнографічного фестивалю «ЖНИВА 2013 — Домоткань» буде оголошено найближчим часом на сайті http://zhnyvafest.com/ та на сторінках фестивалю у соціальних мережах http://vk.com/zhnyvafest та https://www.facebook.com/groups/zhnyvafest/; https://www.facebook.com/events/197494377075585/

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *